Događanja 2023./2024.

S povratkom roda u naše mjesto možemo reći da se proljeće zaista vratilo. Naravno tu su i žabe koje nas vesele svojim jutarnjim glasanjem. Proljetni životinjski svijet roda i žaba zanimljiva je tema svim našim dobnim skupinama i odgojiteljice djeci rado nude primjerene i prigodne sadržaje.

Naši polaznici starije vrtićke skupine „Cvjetići“, sudjelovali su u kreativnom likovnom natječaju Dukata „Volim šume“. Natječaj je osmišljen za sudjelovanje osnovnih škola i vrtića na način da za svaki crtež posade čak 2 sadnice. Ove godine sudjelovalo je 460 osnovnih škola i 305 vrtića te je pristiglo 13 000 likovnih radova koji su zasluži da je posađeno čak 26 000 sadnica hrasta lužnjaka.

Naši najmlađi polaznici, mlađa jaslička skupina „Bombončići“ danas su prvi dan bili u šetnji. Nije to bila obična šetnja već prva vožnja u novim baby bus šestosjed kolicima. Dvanaestero djece uživala su u vožnji i prvom zajedničkom izlasku iz vrtića u društvu svojih prijatelja i odgojiteljica.

Stranica 1 od 21