Događanja 2022./2023.

Završna priredba u Dječjem vrtiću „Pčelica“ Molve

Vrtićke odgojne skupine dječjeg vrtića „Pčelica“ priredile su završnu priredbu za kraj pedagoške godine. Ove pedagoške godine naši maturanti dolaze iz odgojne skupine „Bombončići“. Svojim su programom oduševili svoje prijatelje koji ostaju u vrtiću, tete, roditelje i drage nam goste. Pjesmama o prijateljstvu, igri, osmjehu i miru vrtićke su skupine dotaknule srca svih prisutnih. Prisjetili smo se samo nekih uspjeha i projekata koje smo realizirali ove pedagoške godine, a na koje smo jako ponosni.

Odgojno-obrazovni rad prati smjernice kurikuluma za rani i predškolski odgoj, a svaki kvalitetan projekt pronašao je svoje mjesto u našim svakodnevnim aktivnostima. Našim budućim đacima zaželjeli smo sreću i uspjeh u školi i da iz vrtića sa sobom u život ponesu lijepe uspomene.