sveti nikolaDraga djeco, cijenjeni roditelji i prijatelji!

Još malo i stiže nam sveti Nikola.  Jeste li očistili čizmice?

Blagdan ovog sveca dragog djeci obilježit ćemo u Domu kulture prigodnim programom.

Pozivamo roditelje, bake i djedove  i sve one koji žele neka nam se 6. prosinca 2017. u 16:00 sati pridruže u Domu kulture.

Općina Molve je i ove godine osigurala prigodne poklone za svu djecu Općine Molve od navršene jedne godine starosti do polaska u osnovnu školu.

Dođite i proslavite zajedno s nama Nikolinje!

DJEČJI  VRTIĆ  „PČELICA“  MOLVE  NOVU PEDAGOŠKU  2017./2018. GODINU  ZAPOČINJE (u ponedjeljak) 04. RUJNA 2017. GODINE.

DJELATNICI  DJEČJEG  VRTIĆA “PČELICA“ MOLVE  ŽELE  VAM  UGODNE  LJETNE PRAZNIKE!

RAVNATELJICA, SANJA ŠKURDIJA

sveti nikola velikaPovodom blagdana Sv. Nikole dana 06. prosinca 2016. godine (utorak), u 16,00 sati u Domu kulture u Molvama djeca Dječjeg vrtića „Pčelica“ Molve upriličit će prigodan program i doček Sv. Nikole.

Zadovoljstvo nam je obradovati najmlađe mještane općine Molve prigodnim programom i darovima.

Vaš Sv. Nikola

JASLIČKA SKUPINA - UTORAK, 20.09.2016. U 19,00 SATI.

MLAĐA VRT. SKUPINA - SRIJEDA, 21.09.2016. U 16,30 SATI.

STARIJA VRT. SKUPINA - PONEDJELJAK, 19.09.2016. U 20,00 SATI.

Obavještavamo roditelje djece predškolske dobi da se odazovu na zajednički roditeljski sastanak vezan za upis učenika u 1.razred Osnovne škole Molve ( PŠ MEDVEDIČKA I REPAŠ) u školsku godinu 2016./2017.

Mjesto održavanja sastanka: OSNOVNA ŠKOLA MOLVE

Vrijeme: 5. travnja 2016. (utorak) u 16,00 sati

Dnevni red:

1. Spremnost djece za pohađanje škole

2. Komisija za upis djece u 1. razred

3. Dokumentacija potrebna za upis u 1. razred

4. Podjela poziva za pregled/upis

5. Razno

Kontakt broj: 048/280-171

Unaprijed zahvaljujemo Vašem dolasku!

Sastanak će održati pedagog OŠ Molve Miroslav Saraga.

P O Z I V N I C A

Pozivamo svu djecu od navršene 1 god. do 6 god. odnosno do polaska u školu s područja Općine Molve na prigodan program 04.12.2015. u Dom kulture u Molve u 16,00 sati koji će prirediti djeca Dječjeg vrtića „Pčelica“Molve. Na priredbi će sv. Nikola podijeliti prigodne darove.

Djeca iz Repaša koja polaze Dječji vrtić također će dobiti darove na priredbi, a djeca koja ne polaze vrtić dobit će svoje darove u Područnoj školi Repaš 23.12.2015.u 11 sati.

Veselimo se vašem dolasku!

OBAVIJEŠTAVAMO RODITELJE DJECE PREDŠKOLSKE DOBI DA ĆE SE PRIGODNI PROGRAM U POVODU SVETOG NIKOLE I PODJELA DAROVA ODRŽATI:

- DJECI IZ MOLVI I NASELJA MOLVE GREDE,
- DJECI IZ REPAŠA KOJA IDU U VRTIĆ

05. PROSINCA (PETAK) 2014. GODINE, U DOMU KULTURE MOLVE S POČETKOM U 16,00 SATI

Radujem se vašem dolasku VAŠ SV. NIKOLA!

"Tri stvari su nam ostale od raja: zvijezde u noći, cvijeće po danu i dječje oči."

Dante Alighieri

Poštovani roditelji,

Ovom obavijesti želimo Vas izvijestiti o postupku ispisa djeteta iz Vrtića.
Temeljem točke VIII. Ugovora o ostvarivanju programa njege, odgoja, obrazovanja, zdravstvene zaštite, prehrane i socijalne skrbi u Dječjem vrtiću "Pčelica" Molve postupak ispisa se temelji na Ispisnici koju ispunjava i potpisuje roditelj/staratelj djeteta i ravnateljica.
Pedagoška godina traje do 31.08. tekuće godine, do kada se ispisuju sva djeca koja odlaze u osnovnu školu.
Pravo je svakog roditelja/staratelja ako iz nekog razloga želi da može svoje dijete ispisati s datumom kada on to želi i taj datum upiše na obrazac Ispisnice.
Iz tog razloga, a vezano uz točku VIII. gore navedenog ugovora, važno je da roditelj/staratelj o svojoj namjeri ispisa djeteta iz Vrtića obavijestiti ravnateljicu najkasnije 15 dana prije dana ispisivanja.
Ako se roditelj odluči dijete ispisati iz Vrtića prije roka navedenog u zaključenom ugovoru, a koji je do polaska djeteta u školu temeljem navedenog zahtjeva za ispis djeteta (Ispisnice) dječji vrtić zastupan po ravnateljici s roditeljem potpisuje raskid Ugovora o ostvarivanju programa njege, odgoja, obrazovanja, zdravstvene zaštite, prehrane i socijalne skrbi u Dječjem vrtiću "Pčelica" Molve, uz uvjet da su s danom ispisa podmirene Vaše obveze prema Vrtiću.
Ukoliko postoje nepodmirene obveze Vrtić nije u mogućnosti sklopiti raskid ugovora i smatrat će se da dijete nije ispisano.
Ako roditelj prestane koristiti usluge Vrtića, a da prethodno nije ispisao dijete, dužan je platiti
troškove smještaja djeteta u Vrtić za vrijeme koje je potrebno da se ispis provede po službenoj dužnosti.
Dijete će po službenoj dužnosti biti ispisano iz Vrtića uz otkaz ugovora i u slučaju:
1. ako roditelj/staratelj ne podmiri svoje dospjele obveze u roku 30 dana od dana dospijeća obveze (a za najviše 90 dana neplaćanja)
Akt o otkazu ugovora i ispisu djeteta iz Vrtića donosi ravnatelj Vrtića.

(obrazac ISPISNICA možete podići u Vrtiću) ili izlistati sa www.vrtic-pcelica.molve.hr (obavijesti roditeljima)

ISPISNICA

Program u povodu Svetog Nikole i podjela darova

Obavještavamo roditelje djece predškolske dobi da će se prigodni program u povodu Svetog Nikole i podjela darova održati:

- djeci iz Molvi i naselja Molve Grede,
- djeci iz Repaša koja idu u vrtić

06. prosinca (petak) 2013. godine u Domu kulture Molve s početkom u 16,00 sati.

Dječji vrtić Pčelica, Molve. Sva prava pridržana

georg za web