Podjela darova djeci povodom blagdana sv. Nikole

sveti nikola velikaPovodom blagdana Sv. Nikole dana 06. prosinca 2016. godine (utorak), u 16,00 sati u Domu kulture u Molvama djeca Dječjeg vrtića „Pčelica“ Molve upriličit će prigodan program i doček Sv. Nikole.

Općina Molve je i ove godine osigurala prigodne poklone za svu djecu Općine Molve od navršene jedne godine starosti do polaska u osnovnu školu.

Zadovoljstvo nam je obradovati najmlađe mještane općine Molve prigodnim programom i darovima.

Vaš Sv. Nikola

Raspored roditeljskih sastanaka za rujan 2016.

JASLIČKA SKUPINA - UTORAK, 20.09.2016. U 19,00 SATI.

MLAĐA VRT. SKUPINA - SRIJEDA, 21.09.2016. U 16,30 SATI.

STARIJA VRT. SKUPINA - PONEDJELJAK, 19.09.2016. U 20,00 SATI.

Obavijest o roditeljskom sastanku

Obavještavamo roditelje djece predškolske dobi da se odazovu na zajednički roditeljski sastanak vezan za upis učenika u 1.razred Osnovne škole Molve ( PŠ MEDVEDIČKA I REPAŠ) u školsku godinu 2016./2017.

Mjesto održavanja sastanka: OSNOVNA ŠKOLA MOLVE

Vrijeme: 5. travnja 2016. (utorak) u 16,00 sati

Dnevni red:

1. Spremnost djece za pohađanje škole

2. Komisija za upis djece u 1. razred

3. Dokumentacija potrebna za upis u 1. razred

4. Podjela poziva za pregled/upis

5. Razno

Kontakt broj: 048/280-171

Unaprijed zahvaljujemo Vašem dolasku!

Sastanak će održati pedagog OŠ Molve Miroslav Saraga.

Dolazi nam sv. Nikola

P O Z I V N I C A

Pozivamo svu djecu od navršene 1 god. do 6 god. odnosno do polaska u školu s područja Općine Molve na prigodan program 04.12.2015. u Dom kulture u Molve u 16,00 sati koji će prirediti djeca Dječjeg vrtića „Pčelica“Molve. Na priredbi će sv. Nikola podijeliti prigodne darove.

Djeca iz Repaša koja polaze Dječji vrtić također će dobiti darove na priredbi, a djeca koja ne polaze vrtić dobit će svoje darove u Područnoj školi Repaš 23.12.2015.u 11 sati.

Veselimo se vašem dolasku!

Obavijest

OBAVIJEŠTAVAMO RODITELJE DJECE PREDŠKOLSKE DOBI DA ĆE SE PRIGODNI PROGRAM U POVODU SVETOG NIKOLE I PODJELA DAROVA ODRŽATI:

- DJECI IZ MOLVI I NASELJA MOLVE GREDE,
- DJECI IZ REPAŠA KOJA IDU U VRTIĆ

05. PROSINCA (PETAK) 2014. GODINE, U DOMU KULTURE MOLVE S POČETKOM U 16,00 SATI

Radujem se vašem dolasku VAŠ SV. NIKOLA!

"Tri stvari su nam ostale od raja: zvijezde u noći, cvijeće po danu i dječje oči."

Dante Alighieri

Ispis djeteta – upute

Poštovani roditelji,

Ovom obavijesti želimo Vas izvijestiti o postupku ispisa djeteta iz Vrtića.
Temeljem točke VIII. Ugovora o ostvarivanju programa njege, odgoja, obrazovanja, zdravstvene zaštite, prehrane i socijalne skrbi u Dječjem vrtiću "Pčelica" Molve postupak ispisa se temelji na Ispisnici koju ispunjava i potpisuje roditelj/staratelj djeteta i ravnateljica.
Pedagoška godina traje do 31.08. tekuće godine, do kada se ispisuju sva djeca koja odlaze u osnovnu školu.
Pravo je svakog roditelja/staratelja ako iz nekog razloga želi da može svoje dijete ispisati s datumom kada on to želi i taj datum upiše na obrazac Ispisnice.
Iz tog razloga, a vezano uz točku VIII. gore navedenog ugovora, važno je da roditelj/staratelj o svojoj namjeri ispisa djeteta iz Vrtića obavijestiti ravnateljicu najkasnije 15 dana prije dana ispisivanja.
Ako se roditelj odluči dijete ispisati iz Vrtića prije roka navedenog u zaključenom ugovoru, a koji je do polaska djeteta u školu temeljem navedenog zahtjeva za ispis djeteta (Ispisnice) dječji vrtić zastupan po ravnateljici s roditeljem potpisuje raskid Ugovora o ostvarivanju programa njege, odgoja, obrazovanja, zdravstvene zaštite, prehrane i socijalne skrbi u Dječjem vrtiću "Pčelica" Molve, uz uvjet da su s danom ispisa podmirene Vaše obveze prema Vrtiću.
Ukoliko postoje nepodmirene obveze Vrtić nije u mogućnosti sklopiti raskid ugovora i smatrat će se da dijete nije ispisano.
Ako roditelj prestane koristiti usluge Vrtića, a da prethodno nije ispisao dijete, dužan je platiti
troškove smještaja djeteta u Vrtić za vrijeme koje je potrebno da se ispis provede po službenoj dužnosti.
Dijete će po službenoj dužnosti biti ispisano iz Vrtića uz otkaz ugovora i u slučaju:
1. ako roditelj/staratelj ne podmiri svoje dospjele obveze u roku 30 dana od dana dospijeća obveze (a za najviše 90 dana neplaćanja)
Akt o otkazu ugovora i ispisu djeteta iz Vrtića donosi ravnatelj Vrtića.

(obrazac ISPISNICA možete podići u Vrtiću) ili izlistati sa www.vrtic-pcelica.molve.hr (obavijesti roditeljima)

ISPISNICA

Program u povodu Svetog Nikole i podjela darova

Obavještavamo roditelje djece predškolske dobi da će se prigodni program u povodu Svetog Nikole i podjela darova održati:

- djeci iz Molvi i naselja Molve Grede,
- djeci iz Repaša koja idu u vrtić

06. prosinca (petak) 2013. godine u Domu kulture Molve s početkom u 16,00 sati.

Dječji vrtić Pčelica, Molve. Sva prava pridržana

georg za web